Elérhetőségeink


 

 

Nyomdaker Kft.

H-1097 Budapest, Táblás u. 36-38.

Telefon: +36 1 215-3586 | Fax: +36 1 476-0260
E-mail: nyomdaker@nyomdaker.hu

 

 

 

 

 

 

 

Nyitvatartás
Hétfő-csütörtök: 8:00-16:00
Péntek: 8:00-15:00
Szombat és vasárnap: zárva
 

Ügyfélszolgálat, megrendelés felvétel 
Telefon: +36 1 215 3586, Fax: +36 1 476 0260
E-mail: nyomdaker@nyomdaker.hu


Veres András
ügyfélszolgálat vezető
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: veres@nyomdaker.hu

Jacsó Andrea
ügyfélszolgálati asszisztens
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: ajacso@nyomdaker.hu 

Nikitser Szilvia
ügyfélszolgálati asszisztens
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: sznikitser@nyomdaker.hu

Kassányi Zoltán
ügyfélszolgálati asszisztens
Telefon: +36 1 215 3586
E-mail: zkassanyi@nyomdaker.hu


Értékesítési tanácsadók
Molnár Kálmán
Mobil: +36 20 280 1777
E-mail: molnar@nyomdaker.hu

Bottlik László
Mobil: +36 20 534 3013
E-mail: bottlik@nyomdaker.hu

Rédei Péter
Mobil: +36 20 410 0821
E-mail: redei@nyomdaker.hu


Plotter-és nyomtatható fóliák, dekorációs eszközök
Szmoleniczki Zsolt
üzletágvezető
Mobil: +36 20 971 5021
E-mail: szmola@nyomdaker.hu


Egyéb nyomtatható anyagok
Kelemen Zsuzsanna
üzletágvezető
Mobil: +36 20 499 6477

E-mail: kelemen@nyomdaker.hu


Műanyag táblák, reklámhordozó anyagok
Hopp Edit
üzletágvezető
Mobil: +36 20 320 3920
E-mail: hedit@nyomdaker.hu 


Információs rendszerek és
mobil prezentációs eszközök

Kulcsár György
üzletágvezető
Mobil: +36 20 464 3771
E-mail: gykulcsar@nyomdaker.hu


Ipari termékek
Hermann Ferenc
üzletágvezető
Mobil: +36 20 323 7080
E-mail: hermann@nyomdaker.hu 


Gépek, szoftverek
Lehotkai Bence
üzletágvezető
Mobil: +36 20 414 1921
E-mail: lehotkai@nyomdaker.hu 

Szirmai Éva
értékesítési tanácsadó
Mobil: +36 20 382 3052
E-mail: szirmai@nyomdaker.hu 

Kis Gergely
szervizvezető
E-mail: gkis@nyomdaker.hu 

Szalay Róbert

szervizmérnök
E-mail: rszalay@nyomdaker.hu

Czigány Gergő
szervizmérnök
E-mail: gczigany@nyomdaker.hu